Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   177     Fördelning män/kvinnor:   93%/7%
Totalt antal starter: 244 Antal spelade starter: 98
 
 

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Västmanlandstouren just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Adam Hempel
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Agneta Börjesson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00 (R)
Alexander Dimander
Uppsala BC 90
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Alexander Forsberg
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 29 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Alexander Thörne Gruvell
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Alfred Odbert
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Torsdagen den 30 september 18:30
Alvin Kvarnström
BK Force
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30 (R)
Anders Calmegård
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Anders Hempel
Jönköpings BS/Boys
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Anders Kugelberg
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30 (R)
Anders Öhman
Bokaj 76
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Andreas Andersson
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Andreas Candelöf Eriksson
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Anton Gehlin
AIK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Benjamin Lambert
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Benny Axell
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Benny Rapp
BajenFans BF
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Björn Kaneteg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Björn Karlsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Bo Furu
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00 (R)
Bo Granholm
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Brian Folkesson
BK Taifun
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Brian Moreno
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Carina Selvén
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Carl Eklund
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Carl Fröde
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Christian Engfors
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00 (R)
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30 (R)
Christopher Lüttke
BK Kaskad
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 13:00 (R)
Claes Parmland
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Conny Juliusson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Daniel de Matos Lobos
BK Kaskad
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 13:00 (R)
Daniel Svahn
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Daniel Wahrberg
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Denise Egevall
B-K Eva
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 15:00
Dennis Andersson
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Dennis Eklund
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Elias Sjögren
BK Ax
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Elin Granström
BK Prime Sthlm
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Elliot Crosby
AIK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Emelie Tiveljung
BK Merci
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Emil Fors
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Erik Andersson
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Erik Hermansson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Erkki Samppala
Karlslunds IF BF
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Eva Renvall
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Felix Bergman
Team Gamleby BC
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Felix Möller
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Frank Pettersson
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Fredrik Andersson
Ludvika BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Georgios Forsberg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Glenn Florens
Kopparbergs BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 13:00 (R)
Gunnar Åsberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00 (R)
Hanna Larsson
BK Högland
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 13:00
Hans Gabrielsson
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Hans Gustavsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Harri Murtoinperä
Kopparbergs BK
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 29 augusti 10:00
Henrik Beijervall
BK Glam
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Torsdagen den 30 september 18:30 (R)
Henrik Sandell
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Henrik Öhberg
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Henrik Östlund
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Håkan Hallin
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 15:00
Håkan Hellström
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Ian Robinson
AIK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Jakob Bolin Åsman
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Jan Nilsson
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Jan Nordin
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Jan Ågren
Mini Arccus Club
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Jan Cato Sparby
Wåxnäs BC
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Jessica Axelsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Jimmy Krell
Team Enköping BK
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Fredagen den 1 oktober 13:00 (R)
Joakim Stål
Ludvika BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Joel Lindström
Värtans IK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Johan Andersson
IFK Sala
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Johan Rundgren
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
John Thornberg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Jonas Jonsson
Värtans IK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Jonathan Andersson
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Jonathan Havstad
NBC Gullmarsplan BC
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Jonny Andersson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Karl Pettersson
BK Norden
Eskilstuna 21-22 Torsdagen den 30 september 18:30
Katarina Renvall
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Kennet Kaneby
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Kenneth Melin
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Kent Halvarsson
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Kim Mattsson
Zorrow Club
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Kim Nordin
BK Triss
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 15:00 (R)
Kjell Isaksson
BK Ax
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Kristoffer Ruohtula Svensson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00 (R)
Kristoffer Strömberg
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Lars Hammarstedt
Team Enköping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00 (R)
Lars Josephson
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Lars Waldemarsson
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Lars Henry Persson
Karlslunds IF BF
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Leif Göthberg
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Lennart Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30 (R)
Leo Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Linus Bergman
BK SF-04 Åtvidaberg
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Linus Eriksson
BK Force
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Love Jonassen
BK Kaskad
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Lukas Sevelin
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Magnus Lindkvist
Ludvika BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Marcus Lundqvist
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Marcus Pettersson
Bålsta BC
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Marcus Tidbeck
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Maria Lindius
AIK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Markus Gustafsson
Gävle KK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30 (R)
Mathias Johansson
Ludvika BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Mathias Kern
BK Örnen
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Mats Jansson
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Matti Maaranen
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Mattias Persson
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30 (R)
Mattias Rask
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 10:00
Matz Lindell
Täby BwK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30 (R)
Max Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Michael Bjelke
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 4 september 13:00 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00 (R)
Michael Wittendorff
BK Örnen
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Mikael Gustavsson
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Mikael Hallberg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Mikael Hedqvist
Domnarvets BS
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Mikael Westman
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
My Olsson
BK Stjärnan
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Måns Borg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Nicklas Odbert
BK Nobel
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Torsdagen den 30 september 18:30 (R)
Niklas Edling
Fyrishof BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Niklas Ek
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30
Eskilstuna 21-22 Torsdagen den 30 september 18:30 (R)
Niklas Gustafsson
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Ossi Heikkinen
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Patrik Hillborg
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Patrik Lundqvist
Vingåkers BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Patrik Westerlund
Team Baltzar BC
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Per-Erik Freij
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Peter Dammhag
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Peter Dimander
Uppsala BC 90
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Petri Kuusisto
BK Amiki
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 15:00
Pontus Moëll
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Rasmus Samuelsson
BK Örnen
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Reino Vargeng
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Rickard Elfström
BK Fermé
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30
Robert Andersson
Team Pergamon BC
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Robert Nilsson
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00 (R)
Robin Hultsten
BK Kaskad
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 14 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00 (R)
Robin Noberg
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Sebastian Gustavsson
IK Sleipner
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 29 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Sebastian Thörne
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Simon Palycha
Stureby BK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Staffan Nordmark Klockars
BK Force
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30 (R)
Stefan Eriksson
Vingåkers BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Stefan Moberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 28 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 19 september 12:00 (R)
Stefan Svahn
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Stig Svensson
SK Nova
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Susanna Kiiskinen
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Sven-Olov Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30
Teodor Samuelsson
IS Göta
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Theo Westerlund
Team Baltzar BC
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Thimmy Sandberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 7 september 18:30
Thomas Behring
BK Trol
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start) (R)
Thomas Åhlén
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Tobias Boström
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Tomas Björnlund
SK Nova
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Tomas Classon
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Tomas Laurén
BK Kasi
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Tomas Regnander
Värtans IK
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 21 september 18:30
Tomas Ytterberg
Bokaj 76
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Tommi Scharin
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Tommy Ackås
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Tommy Gustavsson
Ludvika BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30
Tommy Hagström
BK SF-04 Åtvidaberg
Eskilstuna 21-22 Söndagen den 26 september 12:00
Tommy Sarlin
Västerås SK BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Eskilstuna 21-22 Tisdagen den 14 september 18:30 (R)
Tony Svensson
Sundbybergs IK
Eskilstuna 21-22 Måndagen den 23 augusti 18:00
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 29 september 18:30 (R)
Ulf Sandberg
BK Force
Eskilstuna 21-22 Onsdagen den 22 september 18:30
Vesa Heinonen
Norrtälje BwK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Vesa Rontti
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 21 augusti 10:00
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 16:00 (Sista start)
Viktor Danielsson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 09:00
Eskilstuna 21-22 Lördagen den 2 oktober 12:30 (R)

TOTALT: 177 SPELARE