Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   214     Fördelning män/kvinnor:   92%/8%
Totalt antal starter: 375 Antal spelade starter: 349
 
 

Högsta rena slagning - Västmanlandstouren Eskilstuna 21-22

<< Tillbaka              Skriv ut      Export till Excel, välj avgränsare:    

  Namn Klubb   Resultat   Redan i
final?
1. Carl Eklund IKW/Köping BK   1920   Ja
2. Magnus Lindkvist Ludvika BK   1903   Ja
3. Anneli Blomqvist B-K Eva   1905   Ja
4. Viktor Danielsson IKW/Köping BK   1877   Ja
5. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   1875   Ja
6. Markus Jansson BK Jösse   1861   Ja
7. Dennis Eklund Stureby BK   1810    
8. Teodor Samuelsson IS Göta   1808    
9. Michael Wittendorff BK Örnen   1786   Ja
10. Joakim Stål Ludvika BK   1789   Ja
11. Marcus Tidbeck Stureby BK   1776   Ja
12. Christopher Lüttke BK Kaskad   1773   Ja
13. Mikael Westman IKW/Köping BK   1766   Ja
14. Lukas Sevelin BK Trol   1751   Ja
15. Robert Andersson Team Pergamon BC   1745    
16. Alex Joki Stureby BK   1760   Ja
17. Thimmy Sandberg Etuna Bowlingklubb   1737   Ja
18. Katrin Fahlström Hammarby IF BF   1745   Ja
19. Sebastian Thörne BK Force   1736   Ja
20. Brian Folkesson BK Taifun   1721    
21. Tomas Norgren Ludvika BK   1715    
22. Jonas Andersson AIK   1715    
23. Eric Nordström Västerås SK BK   1713   Ja
24. Susanna Kiiskinen Västerås SK BK   1707    
25. Alexander Thörne Gruvell BK Force   1699   Ja
26. Michael Bjelke IKW/Köping BK   1698   Ja
27. Daniel Johansson Ludvika BK   1705    
28. Benny Axell BK Force   1703    
29. Robin Noberg Sundbybergs IK   1756   Ja
30. Adam Hempel BK Force   1699    
31. Max Ornered Stureby BK   1692    
32. Robin Hultsten BK Kaskad   1691    
33. Anton Gehlin AIK   1688    
34. Alvin Kvarnström BK Force   1680    
35. Jerry Ekman-Wogel Stureby BK   1672    
36. Josefin Hermansson Team X-Calibur BK   1666    
37. Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK   1664    
38. Alfred Odbert BK Nobel   1663    
39. Thomas Holmberg BK Kaskad   1662    
40. Kennet Kaneby BK Force   1658    
41. Sven-Olov Karlsson Etuna Bowlingklubb   1656   Ja
42. Conny Juliusson LC 17 BK Kristinehamn   1652    
43. Sebastian Gustavsson IK Sleipner   1649    
44. Elliot Crosby AIK   1645    
45. Jan Ågren BK Brio   1644    
46. Per Jansson Stureby BK   1643    
47. Elias Sjögren BK Ax   1655   Ja
48. Marcus Karlsson BK Nobel   1636    
49. Rasmus Samuelsson BK Örnen   1636    
50. Patrik Westerlund Team Baltzar BC   1634    
51. Stig Svensson SK Nova   1632   Ja
52. Mathias Johansson Ludvika BK   1632    
53. Vesa Rontti IKW/Köping BK   1632    
54. Markus Hoflin SK Nova   1631    
55. Peter Dammhag BK Force   1631   Ja
56. Fredrik Andersson Ludvika BK   1620    
57. Ulf Sandberg BK Force   1617   Ja
58. Sebastian Cronholm AIK   1616    
59. Henrik Beijervall BK Glam   1611    
60. Nicklas Odbert BK Nobel   1610    
61. Carl Fröde Täby BwK   1610    
62. Victor Forss Matteus-Pojkarna BK   1608    
63. Andreas Gustavsson BK Loket   1606    
64. Erik Hermansson IKW/Köping BK   1604    
65. Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK   1604    
66. Ian Robinson AIK   1592    
67. Anders Öhman Bokaj 76   1590    
68. Christopher Eklund Stureby BK   1590    
69. Tommy Sarlin Västerås SK BK   1589    
70. Daniel Svahn BK Nobel   1583    
71. Johan Brunsberg Team Enköping BK   1576    
72. Robert Lindberg BK Jösse   1575    
73. Håkan Hallin Etuna Bowlingklubb   1567    
74. Matz Lindell Täby BwK   1562    
75. Mattias Persson Täby BwK   1561    
76. Brian Moreno BK Trol   1560    
77. Daniel de Matos Lobos BK Taifun   1556    
78. Patrik Lundqvist Vingåkers BK   1552    
79. Frank Pettersson BK Force   1548    
80. Lars Eriksson Djurgårdens IF Bowlingförening   1546    
81. Peter Dimander Uppsala BC 90   1540    
82. Jack Leinhard Team Linköping BC   1540    
83. Felix Möller Täby BwK   1649   Ja
84. Bo Granholm Västerås SK BK   1529    
85. Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK   1529    
86. Kjell Wikström BK Karma   1532    
87. Glenn Florens Kopparbergs BK   1519    
88. Kim Nordin BK Triss   1518    
89. Leo Ornered Stureby BK   1516    
90. Jonathan Havstad NBC Gullmarsplan BC   1508    
91. Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK   1555   Ja
92. Kjell Isaksson BK Ax   1505    
93. Tommi Scharin BK Force   1504    
94. Mikael Gustavsson BK Force   1501    
95. Tobias Boström BK Force   1500    
96. Kim Mattsson Zorrow Club   1497    
97. Gunnar Åsberg Etuna Bowlingklubb   1495    
98. Emelie Tiveljung BK Merci   1494    
99. Kim Nyman BK Ax   1493    
100. Robert Nilsson Sundbybergs IK   1490    
101. Petri Kuusisto BK Amiki   1489    
102. Rickard Thelander Sundbybergs IK   1489    
103. Ambjörn Lindqvist Team Baltzar BC   1488    
104. Stefan Moberg Etuna Bowlingklubb   1488    
105. Thomas Åhlén Sundbybergs IK   1487    
106. Mikael Hedqvist Domnarvets BS   1483    
107. Jakob Bolin Åsman IKW/Köping BK   1481    
108. Claes Parmland Matteus-Pojkarna BK   1480    
109. Pontus Moëll Västerås SK BK   1476    
110. Lars Hammarstedt Team Enköping BK   1470    
111. Mathias Kern BK Örnen   1470    
112. Gustaf Bertlid BK Amiki   1469   Ja
113. Simon Palycha Stureby BK   1467    
114. Mattias Rask Västerås SK BK   1467    
115. Felix Bergman Team Gamleby BC   1466    
116. Vesa Heinonen Norrtälje BwK   1465    
117. Ronnie Laakso BK Norden   1465    
118. Mats Jansson Västerås SK BK   1462    
119. Niclas Persson BK Karma   1453    
120. Tomas Björnlund SK Nova   1461    
121. Hans Gustavsson LC 17 BK Kristinehamn   1455    
122. Agneta Börjesson Etuna Bowlingklubb   1454    
123. Theo Westerlund Team Baltzar BC   1452    
124. Niklas Ek Stureby BK   1451    
125. Jonny Andersson Etuna Bowlingklubb   1451    
126. Elin Granström BK Prime Sthlm   1449    
127. Tommy Ackås Matteus-Pojkarna BK   1447    
128. Erkki Samppala Karlslunds IF BF   1444    
129. Kenneth Melin King Cobra BK Lindesberg   1444    
130. Kent Halvarsson Västerås SK BK   1443    
131. Niklas Edling Fyrishof BK   1440    
132. Jonathan Andersson BK Nobel   1439    
133. Björn Kaneteg Matteus-Pojkarna BK   1438    
134. Alex Eriksson BK Taggen   1437    
135. Henrik Öhberg LC 17 BK Kristinehamn   1437    
136. Maria Lindius AIK   1436    
137. Björn Karlsson LC 17 BK Kristinehamn   1435    
138. Jonathan Eriksson BK Norden   1434    
139. Marcus Pettersson Bålsta BC   1431    
140. Joel Lindström Värtans IK   1425    
141. Markus Gustafsson Gävle KK   1422    
142. Matti Maaranen BK Nobel   1416    
143. Johan Andersson IFK Sala   1415    
144. Ossi Heikkinen King Cobra BK Lindesberg   1414    
145. Andreas Forsgren BK Brio   1414    
146. Kristoffer Ruohtula Svensson IKW/Köping BK   1414    
147. Alexander Forsberg BK Fermé   1413    
148. My Olsson BK Stjärnan   1410    
149. Leif Göthberg BK Nobel   1405    
150. Harri Murtoinperä Kopparbergs BK   1404    
151. Jan Cato Sparby Wåxnäs BC   1395    
152. Jonas Jonsson Värtans IK   1393    
153. Rickard Elfström BK Fermé   1392    
154. Reino Vargeng LC 17 BK Kristinehamn   1388    
155. Tomas Regnander Värtans IK   1386    
156. Staffan Nordmark Klockars BK Force   1385    
157. Robert Hallgren IFK Sala   1383    
158. Lennart Karlsson Etuna Bowlingklubb   1383    
159. Albin Wase Täby BwK   1380    
160. Christian Engfors Etuna Bowlingklubb   1380    
161. Bo Furu BK Fermé   1374    
162. Stefan Svahn LC 17 BK Kristinehamn   1372    
163. Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK   1372    
164. Emil Fors Matteus-Pojkarna BK   1371    
165. Tony Svensson Sundbybergs IK   1366    
166. Jimmy Krell Team Enköping BK   1361    
167. Henrik Östlund Matteus-Pojkarna BK   1358    
168. Adrian Sjöholm Team Linköping BC   1354    
169. Lars Josephson Matteus-Pojkarna BK   1350    
170. Andreas Andersson BK Trol   1350    
171. Jan Nilsson BK Nobel   1349    
172. Kristoffer Strömberg BK Nobel   1332    
173. Anders Kugelberg Sundbybergs IK   1322    
174. Love Jonassen BK Kaskad   1322    
175. Håkan Hellström Matteus-Pojkarna BK   1322    
176. Jessica Axelsson LC 17 BK Kristinehamn   1321    
177. Henrik Sandell Matteus-Pojkarna BK   1316    
178. Linus Bergman BK SF-04 Åtvidaberg   1302    
179. Jan Nordin Matteus-Pojkarna BK   1301    
180. Max Nyberg IKW/Köping BK   1300    
181. Elin Ek B-K Eva   1300    
182. Karl-Gösta Borlund BK Norden   1295    
183. Stefan Eriksson Vingåkers BK   1292    
184. Denise Egevall B-K Eva   1291    
185. Lars Henry Persson Karlslunds IF BF   1290    
186. Anders Hempel Jönköpings BS/Boys   1289    
187. Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK   1286    
188. Ulrika Laakso BK Agda   1254    
189. Daniel Raymond-Persson Stureby BK   1250    
190. Pamela Förström BwK Ankaret   1232    
191. Benjamin Lambert BK Trol   1232    
192. Hans Gabrielsson Matteus-Pojkarna BK   1229    
193. Anders Calmegård Etuna Bowlingklubb   1224    
194. Lars Waldemarsson King Cobra BK Lindesberg   1222    
195. Erik Andersson BK Fermé   1212    
196. Carina Selvén Täby BwK   1202    
197. Per-Erik Freij Sundbybergs IK   1191    
198. Carina Haglund BK Brio   1173    
199. Tomas Ytterberg Bokaj 76   1163    
200. Karl Pettersson BK Norden   1143    
201. Simon Karlsson Katrineholms AIK   1082    
202. Mikael Hallberg Matteus-Pojkarna BK   1026    
203. Hanna Larsson BK Högland   1025    
204. Tomas Laurén BK Kasi   989    
205. Alexander Dimander Uppsala BC 90   950    
206. Daniel Wahrberg BK Trol   248